Teira

Polski producent artykułów metalowych od 30 lat

O nas

Polski producent artykułów metalowych


Firma TEIRA powstała w 1991 roku i od początku swej działalności zajmuje się produkcją różnego rodzaju artykułów metalowych. W oparciu o zdobyte przez lata doświadczenie w obróbce metalu, przygotowaliśmy ofertę szaf do zabudowy rozdzielaczy obwodów grzewczych, skrzynek zbiorczych jak i indywidualnych.

Stosowanie nowoczesnych technologii oraz wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza umożliwiają nam stały rozwój. W procesach produkcyjnych wykorzystujemy surowce i komponenty wyłącznie najwyższej jakości, a zaawansowany poziom technologiczny zapewnia niezawodność, trwałość i estetykę oferowanych produktów.

orologi replica
Stale dążymy do tego, aby nasz znak firmowy kojarzył się naszym Klientom wyłącznie z wysoką jakością, zaufaniem oraz fachową obsługą na każdym etapie współpracy.
Doświadczenie • Wiedza • Technologia

Firma TEIRA powstała w 1991 roku i od początku swej działalności zajmuje się produkcją różnego rodzaju artykułów metalowych. W oparciu o zdobyte przez lata doświadczenie w obróbce metalu, przygotowaliśmy ofertę szaf do zabudowy rozdzielaczy obwodów grzewczych, rozdzielaczy, szafek szkolnych, BHP, skrzynek zbiorczych jak i indywidualnych.
Wykonanie strony internetowej weboski